Kultúrno-športové stretnutie "Seniorov Topľanskej doliny"

V sobotu 7.septembra t.r. sa v našej obci uskutočnil už 5.ročník Kultúrno-športového dňa seniorov Toplianskej oblasti, ktorú organizuje Jednota dôchodcov. V našom kruhu sme privítali dôchodcov z obce Komárany, Soľ a najväčšími favoritmi boli naši členovia Jednoty dôchodcov. Zišlo sa niekoľko desiatok seniorov, aby si zasúťažili jednak v speve, ale nechýbali netradičné športy - beh s fúrikom pomedzi prekážky, rýchla chôdza s lyžičkou a ping-pongovou loptičkou medzi prekážkami, kop na bránku, hod granátom na cieľ, vrh guľou na diaľku, triafanie pivových plechoviek loptičkou. Verte, boli to úžasné športové výkony. Bojovalo sa o každý bod, sekundu, centimeter ba aj milimeter.Nechýbali heligonkári, ktorí priniesli tú pravú športovo- kultúrnu atmosféru. Po všetkých súťažiach bolo vyhodnotenie. Naši favoriti nesklamali a získali 1.miesto. Striebro patrilo seniorom z Komáran a bronz si odniesli Soľančania.Vďaka za nádhernú akciu našich seniorov.

š12 š15

š10        šp21 

sp22  sp23

š14  sd26

š5  š4

 š2 š1

                     š17