1. FC Čaklov

1. FC Čaklov vznikol v roku 1984. Je to jediný registrovaný športový klub v obci Čaklov. V jeho začiatkoch hrali títo hráči Giňo Peter, Štefan Kotľár, Štefan Goroľ, Peter Horvát, Ján Horvát, Anton Danko, Miroslav Horvát, Anton Danko, Miroslav Horvát, Juraj Kotľár, Imrich Ovšák, Vladimír Kotľár, Ján Giňo, Ján Kapura, Milan Huňák, Michal Tancoš, Jozef Kotľár. Kapitánom tohto družstva bol Štefan Goroľ.

Postupne nastúpila mladšia generácia pod vedením Cyrila Huňáka a Petra Horváta. V novom družstve sú títo hráči: Stanislav David, Ján Giňo, Stanislav Horvát, Milan Goroľ st, Milan Goroľ ml., Cyril Huňák ml., Marek Goroľ, Martin Bystrý, Ján Kotľár, Martin Kotľár, Milan Goroľ, Juraj Kotľár, Peter Kotľár. Títo nadšenci futbalu sa aktívne zúčastňujú okresných súťaži, počas ktorých sa im darí reprezentovať našu obec.

Trénermi mužstva sú: Horvát Peter, Kapura Ján.
Hospodár:
Bužo Emil a Kotľár Milan
Tajomníkom je Tatár Vladimír.

1. FC Čaklov - história

1. FC Čaklov - súčasnosť

 

Fara Čaklov - kontakt

Farár
Mgr. Albín Senaj

Adresa:
Rímskokatolícky farský úrad
Čaklov č.334
094 35 p. Soľ

Telefón:
na farský úrad - 0948 726 100

Email:
fara@caklov.sk

Web:
www.fara.caklov.sk